Toplantı Salonları

Hiçbir detayı gözden kaçırmadık. Erdoba Elegance Hotel & Spa tam donanımlı teknik ekipmanlarıyla, iş ve eğlence dünyasına “Mardin Misafirliği” anlayışı çerçevesi içerisinde kongre, seminer, ve toplantı organizasyonlarınızı 5 yıldız mükemmelliğiyle iş yükünü eğlenceli hale getiren muhteşem bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyonlarınızı mükemmel kılmak için bünyesindeki son teknoloji alt yapıya sahip, ihtiyaçlara göre bölünebilen şık toplantı salonları, profesyonel ekibi, geniş fuaye alanı ile ağırlamaktadır.

 

Düğün & Balo

Her şey kusursuz olmalı… Siz sadece EVET deyin gerisini biz düşünelim. Salon süslemesi, düğün pastası, orkestra, balayı dairesinde konaklama ve size özel ilk kahvaltı.

400 kişilik muhteşem balo salonumuz ve 1200 kişilik havuz başı alanımızda sizlerin memnuniyetini ve mutluluğunu esas alan anlayışımızla düğün, nişan ve tüm organizasyonlarınızı, unutulmaz bir an haline getirmek için tüm Erdoba Elegance Hotel ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Her türlü detay düşünülerek hazırlanmış olan düğün paketlerimiz, farklı dekorumuz, zengin menü seçeneklerimiz, mükemmel hizmetimiz ile rüya gibi organizasyonlar için sizleri Erdoba Elegance Hotel’e davet ediyoruz.